Partneři BDO ADVISORY

PETR KYMLIČKA                      

kymlicka_ikona

Petr je partnerem společnosti BDO Advisory s.r.o., která je součástí mezinárodní sítě BDO. V oblasti management consultingu působí Petr již 21 let, z toho 11 let v rámci společnosti Deloitte. Petr je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze s hlavní specializací na strategie, organizace, řídící systémy a motivaci pracovníků.

Své dosavadní zkušenosti získal ve společnosti Consulting Partners s.r.o., Deloitte Advisory s.r.o. a Grant Thornton Advisory s.r.o., kde působil jako partner.

Petr se zaměřuje zejména na odvětví výrobních společností, zdravotnictví a finančních trhů. Jeho specializace v oblasti manažerského poradenství zahrnuje optimalizace procesů a stanovení strategii, organizaci, snižování nákladů, optimalizace a nastavení systémů řízení, jakož i problematiku řízení lidských zdrojů.

Petr Kymlička hovoří plynně česky a anglicky.

 

RADOVAN HAUK

hauk_ikona

Radovan je partnerem společnosti BDO Advisory s.r.o., která je součástí mezinárodní sítě BDO. V oblasti management consultingu působí Radovan již 18 let, z toho 11 let v rámci společnosti Deloitte. Radovan je absolventem České zemědělské univerzity v Praze s hlavní specializací provoz a ekonomika podniku.

Své dosavadní zkušenosti získal ve společnosti Consulting Partners s.r.o., Deloitte Advisory s.r.o., Mostecká uhelná společnost a.s. a Grant Thornton Advisory s.r.o., kde působil jako partner.

Radovan se zaměřuje zejména na odvětví výrobních společností, veřejné správy a zdravotnictví. Jeho specializace v oblasti manažerského poradenství zahrnuje především optimalizace procesů a organizace, restrukturalizace podniků, controlling, řízení výkonnosti, komplexní snižování nákladů a řízení lidských zdrojů.

Radovan je držitelem certifikátu v oblasti řízení kvality v projektovém managementu dle ČSN ISO 10006:2004. Radovan Hauk hovoří plynně česky a anglicky.