Zvolte stranu: 1-6 | 7-8

30.12.2010 BDO Audit vydalo nový BDO E-bulletin

BDO Audit vydalo koncem roku 2010 BDO E-bulletin, který se zabývá jednak novelami IFRS a IFRIC a vedle toho rovněž novelizací českých účetních předpisů od roku 2011.

30.11.2010 Michal Jelínek přednášel o transferových cenách na SVŠE ve Znojmě

Specialista na transferové ceny společnosti BDO Appraisal services - Znalecký ústav s.r.o. přednášel na Účetní a daňové konferenci Soukromé vysoké školy ekonomické ve Znojmě. V plenárním zasedání vystoupil se svým příspěvkem týkajícím se nejnovějšího vývoje v oblasti transferových cen.

3.11.2010 Petr Turczer se zúčastnil fóra 3i - inteligentní, inovativní, inspirativní byt nebo stavba

Znalec v oboru nemovitostí ze znaleckého ústavu BDO Appraisal services Petr Turczer vystoupil se svým příspěvkem na téma ekonomických aspektů výstavby a provozu inteligentních budov na fóru 3i - inteligentní, inovativní, inspirativní byt nebo stavba.

26.10.2010 BDO vydává novou publikaci World Wide Tax News.

BDO vydává novou publikaci World Wide Tax News. Tato publikace shrnuje současný vývoj v oblasti daní na celém světě.

28.5.2010 Znalecký ústav Appraisal services připravil další kurzy o transferových cenách

Zástupci společnosti Appraisal services - Znalecký ústav vedli další z úspěšných kurzů na téma transferových cen. Dvoudenní seminář byl zaměřen na problematiku mezinárodních převodních cen v praktickém životě firem, přičemž jeden z kurzů byl sestaven pro pokročilé posluchače.

29.3.2010 Nová směrnice o DPH fakturách – nenaplněná očekávání

Rada EU tento měsíc odsouhlasila novou směrnici upravující fakturaci v oblasti daně z přidané hodnoty, podle které se bude postupovat od začátku roku 2013.

Zvolte stranu: 1-6 | 7-8